Вишукане захід, що пройшов в Харкові, приємно вразив гостей!

 

Эскарго де БургуньУ першій столиці, 22 вересня 2018 року ресторан “44 Favorite place”, відчинив свої двері перед гурманами і цінителями французької кухні. Харків’яни і гості міста, насолоджувалися вином і морепродуктами!

На “Фестивалі смаку” були не просто звичні мідії, устриці і креветки. Родзинкою вечора стали равлики від компанії “Ескарго де Бургунь”, вразивши гостей заходу різноманітністю смаків, оригінальністю подачі і смачним виконанням приготування!

Всі, хто куштував равликів вперше, не переставали висловлювати захоплення від цих делікатесів, раділи тому, що отримали можливість доторкнутися до високої европейської кухні. А для тих, хто вже раніше смакував цей делікатес, наші страви стали приємним відкриттям в українській кулінарії.

На нашому стенді були представлені продукти, вирощені на екологічно чистих землях України і дбайливо приготовані нашими кухарями за французькими традиціями.

Эскарго де Бургунь

Що викликало хвилю приємних відгуків з боку гостей заходу, а різноманітність рецептів ескарго здивувало вишуканих дегустаторів. Подавався як традиційний рецепт ескраго, так і приготовані за іншими рецептами страви з равликів.

На суд дегустаторів були представлені “равлики по – бургундски” і “равлики по – сомьерскі”. Любителі французької кухні, змогли гідно оцінити старання “Ескарго де Бургунь”, протягом усього вечора нашого стенду було приділено багато уваги.

“Ескарго де Бургунь” – це одна з небагатьох компаній виробників продуктів з равликового м’яса, яка використовує тільки український продукт. Замовляючи равликів на нашому сайті, ви отримаєте відмінне блюдо з равлики, просте в приготуванні і надзвичайно смачне.

Эскарго де БургуньЭскарго де БургуньЭскарго де Бургунь
0