Ескарго де Бургонь

Виробник вишуканих страв з м`яса равлика. Ферма розташована на території України, в чистій місцевості, щоб на Ваших столах була екологічно чиста страва.

 

Що відбувається після збору равликів?

 

escargot

Після збору урожаю равликів, молюски проходять декілька ступенів очищення і сортуваня. Співробітники своїми руками перебирають і оглядають равликів. Панцир равлика є візитною карткою блюда – эскарго, оскільки страва подається в мушлі, яка очищається і проходить спеціальний процес прокалювання, щоб потім в неї помістили м`ясо равлика. Дієтологи різних країн дійшли висновку, що равлики це одина з самих дієтичних страв на сьогодні. Вміст жирів всього 1,4 г на 100 г; Вуглеводів 2 г; Не містить холестерину; Проте білка 16,1 г (більш ніж в курячому яйці – 12,7 р.)

 

 

 

 

Як готувати равликів?

 

escargot

З філе равлика, наші кухарі, готують блюда французької кухні, по класичному рецепту, з додаванням пряних трав, спецій, якісних інгредієнтів. Усі страви, практично, готові до вживання, пройшли попередню обробку, зберігши ніжну текстуру, корисні компоненти, мінерали, вітаміни і вишуканий смак. Усі товари, які запропоновані Вашій увазі, мають гарантії якості і сертифікати відповідності, проходять контроль і відповідають усім європейським стандартам.

 

 

 

 

 

Де придбати равликів?

 

EscargotКупити продукцію з равликів Ви можете за кращою ціною на нашому сайті, оформивши заявку. Після того, як Ви вкажете усі необхідні дані, наші менеджери зв’яжуться з Вами для  підтвердження деталей замовлення. Усі питання, що хвилюють Вас, можна поставити менеджеру або консультанту на офіційному сайті. Кваліфіковані співробітники коректно і в повному об’ємі дадуть відповідь на усі питання, проконсультують відносно продукції, підкажуть сроки доставки і умови оплати. Купити равликів вже зараз можна на нашому сайті, вибравши продукт, а ми максимально швидко доставимойого до Вашого столу. Купуючи безпосередньо відвиробника, Ви отримуєте свіжий і якісний продукт, сертифікований і екологічно частий, за вигідною ціною, змаксимальними зручностями.Ми працюємо для Вас!

 

0